UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym moście jadąc w stronę ronda, mam zawsze jakiegoś jełopa 20 cm za sobą, który daje mi do zrozumienia, że mam nie jechać 50km tylko więcej. Niestety to jest tam baaaardzo częste. Znak 70,który mijamy dużo wcześniej obowiązuje tylko do najbliższego skrzyżowania, czyli do mostu. Dalej jedzie się 50.
mieszkaniecEl