Wybrany wątek opinii

Janusze i Grażynki w sowich wozidłach zawsze robią zament !!!! Jednego ropowoza mniej !!!!
Kazik wodzirej (2020.08.27)
@Kazik wodzirej - ZameNT? Do szkółki się nie chciało chodzić?🤣😂🤣
(2020.08.27)
A czego Ty oczekujesz od takiego cymbala?
(2020.08.27)
Ty jesteś cymbałem, wszystkiego w życiu nie przewidzisz gościu
(2020.08.27)
@Kazik wodzirej - Ja ci dam mojego grzecha wyzywać Wiktoria Grzegorzewska
Wiktoria Grzegorzewska (2020.08.27)
Ty jestes cymbał wieśniaku walony dzwon pod numer 786 294 753.Pogadamy sobie !!!
W.g (2020.08.27)
Widzisz gamoniu akurat kierowca kupę lat bez kolizji jak niewiesz to głupot nie pisz cymbale
(2020.08.27)
@W.g - jprd Seba uspokój się policz swoje trzy paski na dresie i będzie dobrze
(2020.08.27)
@Kazik wodzirej - Nie Janusze i Grażynki tylko Kaziki i Andżeliki😀
(2020.08.28)
W punkt
(2020.08.28)
@Kazik wodzirej - a Kazikom tylko zamęt w głowie, Kaziki do szkoły
(2020.08.28)
ten cy. .. nie przewidział, że pisze się zamęt
(2020.08.28)
Powrót do komentarzy