Wybrany wątek opinii
Janusze i Grażynki w sowich wozidłach zawsze robią zament !!!! Jednego ropowoza mniej !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
21
22
@Kazik wodzirej - ZameNT?
Do szkółki się nie chciało chodzić?🤣😂🤣
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
A czego Ty oczekujesz od takiego cymbala?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Ty jesteś cymbałem, wszystkiego w życiu nie przewidzisz gościu
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
@Kazik wodzirej - Ja ci dam mojego grzecha wyzywać Wiktoria Grzegorzewska
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Ty jestes cymbał wieśniaku walony dzwon pod numer 786 294 753.Pogadamy sobie !!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
Widzisz gamoniu akurat kierowca kupę lat bez kolizji jak niewiesz to głupot nie pisz cymbale
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@W.g - jprd Seba uspokój się policz swoje trzy paski na dresie i będzie dobrze
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Kazik wodzirej - Nie Janusze i Grażynki tylko Kaziki i Andżeliki😀
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
W punkt
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Kazik wodzirej - a Kazikom tylko zamęt w głowie, Kaziki do szkoły
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
ten cy. .. nie przewidział, że pisze się zamęt
Do moderacji
Odpowiedz
0
0