Wybrany wątek opinii

Ile razy jadę tym mostem to myślę jakie trzeba było mieć wąskie horyzonty intelektualne aby wybudować takie wąskie g. .. ? przecież było od początku wiadomo, że to jest za wąskie i jest do d. .. .,
Www (2020.08.27)
@Www - W tym mieście od lat mamy w ratuszu ludzi o wąskich horyzontach, a nawet występuje całkowity brak. Tak jak brak chodnika, a zwłaszcza ścieżki rowerowej.
Jajko (2020.08.27)
Powrót do komentarzy