UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ludzie prawo jazdy się zdaje a nie kupuje. 70km/h to się jedzie do RADOMSKIEJ dlaczego? bo znak B-33 OBOWIĄZUJE tylko do najbliższego skrzyżowania czyli właśnie do ulicy Radomskiej ! Dalej jedziesz prędkością która obowiązuje po mieście czyli dla niedouczonych jest to 50km/h!!! Policja mogłaby tam stać żeby wyłapywać takich co myślą, że pojadą tam 70 przez cały most az do ronda heh


Anuluj