UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Www - W tym mieście od lat mamy w ratuszu ludzi o wąskich horyzontach, a nawet występuje całkowity brak. Tak jak brak chodnika, a zwłaszcza ścieżki rowerowej.
Jajko
@Www - W tym mieście od lat mamy w ratuszu ludzi o wąskich horyzontach, a nawet występuje całkowity brak. Tak jak brak chodnika, a zwłaszcza ścieżki rowerowej.
Jajko