UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Www - W tym mieście od lat mamy w ratuszu ludzi o wąskich horyzontach, a nawet występuje całkowity brak. Tak jak brak chodnika, a zwłaszcza ścieżki rowerowej.

Jajko

Anuluj