Kolizja czterech aut na moście Unii Europejskiej

58
27.08.2020
Kolizja czterech aut na moście Unii Europejskiej
fot. Michał Skroboszewski
Dziś (27 sierpnia) przed godz. 15 na moście Unii Europejskiej doszło do kolizji 4 aut, zadział tu efekt domina. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Na moście Unii Europejskiej na czas prac służb ratowniczych wprowadzono ruch wahadłowy, przez co w okolicy powstały długie korki. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów na moście powstał zator i mężczyzna kierujący volkswagenem nie zdążył wyhamować na mokrej nawierzchni. Volkswagen uderzył w tył dacii, ten w skodę, a skoda w toyotę.
   Osoba podróżująca skodą uskarżała się na ból szyi, została przebadana przez ratowników pogotowia.
   Na moście Unii Europejskiej wprowadzono ruch wahadłowy, przez co w okolicy utworzyły się kilkukilometrowe korki.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mistrzowie kierownicy wracają z tyrki !!!! Buhahaha
Pan wieśniaków (2020.08.27)

info

19  
  25
Janusze i Grażynki w sowich wozidłach zawsze robią zament !!!! Jednego ropowoza mniej !!!!
Kazik wodzirej (2020.08.27)
niektórzy to zapominają, że tam się jedzie 50km/h !!!! Nie dziwię się, że ktoś nie wyrobił i nie zdążył zahamować, zwłaszcza przy mokrej ulicy.
(2020.08.27)
zrobcie artykuł ze pada deszcz
(2020.08.27)

info

10  
  2
Nasza narodowa tradycja "siedzieć na du pie auta z przodu", a potem szok brakło drogi tzn "2 metry i bym się zatrzymał"
Struś (2020.08.27)

info

42  
  2
Oooo. Passeratti strzelił przodem. Dawać szybko do Mietka. W garażu wyklepie i jeszcze w weekend po ropę poleci. Ufff. Całe szczęście, że bak nie ucierpiał. Bez odpowietrznika ponad sto litrów wejdzie.
(2020.08.27)

info

16  
  19
@Kazik wodzirej - ZameNT? Do szkółki się nie chciało chodzić?🤣😂🤣
(2020.08.27)
A czy autor artykułu do szkoły chodził? Jak piszemy nazwy własne, tutaj marki pojazdów? Skoda, Toyota, a wieśwagen to wiadomo,
Phihihi (2020.08.27)
Tam się jedzie 70
70 (2020.08.27)
@70 - buahahaha przez takich jak ty są wypadki, 70 to jedziesz do RADOMSKIEJ dalej jedziesz przepisowo 50km czyli właśnie tym mostem. Proponuje wrócić na kurs prawa jazdy i doszkolić się od kiedy do kiedy obowiązuje znak prędkości!!!!!
(2020.08.27)