UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec okolicy - tak oczywiście to Pani miała zobaczyć i zahamować, jak wypadek z winy kobiety to głupie baby nie potrafia jezdzić, jak facet to zawsze nie on winny. .. zła sygnalizacja, słońce itd. itp.