UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkaniec okolicy - tak oczywiście to Pani miała zobaczyć i zahamować, jak wypadek z winy kobiety to głupie baby nie potrafia jezdzić, jak facet to zawsze nie on winny. .. zła sygnalizacja, słońce itd. itp.