UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wypadek na tym skrzyżowaniu w 95% wygląda tak samo, przejeżdżam tam kilka razy dziennie od strony ul. Nitschmanna w kierunku ul. Traugutta, dla nas świeci się światło czerwone, pierwszy samochód chcący skręcić w ul. Grobla Św. Jerzego, gdy zapala się zielona strzałka pozwalająca skręcić w prawo rusza, a następny kierowca chce jechać prosto w ul. Traugutta nie patrzy na sygnalizator i również rusza i tylko szczęście może uchronić go od wypadku. Wiele razy byłem świadkiem takiego zachowania kierowców, często udaje im się przejechać nie powodując wypadku. Pani jadąca od strony ul. Bema gdyby jechała przepisowe 40 km/h zauważyła by to Audi i bezpiecznie wyhamowała, mimo że dla jej kierunku świeciło się zielone światło.
Mieszkaniec okolicy