75
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sie wyklepie audicę, będzie jak nowa. ..
(2020.08.19)

info

1  
  2
Powini uwarzaci na siebie
(2020.08.19)

info

0  
  1
Dlaczego nie ma kamer zamontowanych na sygnalizacji świetlnej w całym mieście. Przecież kamery zarobią na siebie i jeszcze budżet zarobi. Technika się kłania bo baranów nie brakuje.
(2020.08.19)
Słupy i parapety to sa ludzie
(2020.08.19)
"Dlaczego nie ma kamer"- Bo Ci, co prawo stanowią - też często jak barany jeżdżą, dlatego.
(2020.08.19)
Zwykle od 15:30 zaczyna się jakaś masakra na elbląskich ulicach, ciekawe dlaczego?
(2020.08.19)
hehehehe mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, skoro dla ciebie takie skrzyżowanie stanowi wyzwanie, a jakiekolwiek myślenie logiczne/analityczne zapewne wyzwanie nieprzeskoczenia hehehehe - wypad do komunikacji miejskiej
hehehe (2020.08.19)
Kałdi
(2020.08.19)

info

1  
  0
@hehehe - niestety skrzyżowania w Elblągu są tak projektowane, że potrzeba i analiz, i myślenia dalece strategicznego zamiast stworzyć drogi jasne i czytelne a przy tym bezpieczne, urzędnicy nie potrafią stworzyć bezpiecznej przestrzeni dla kierowców, pieszych i rowerzystów, tak to jest jak w UM pracują pociotki a nie ludzie którzy znają się na rzeczy
(2020.08.19)
to prawda!!!
(2020.08.19)