A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sie wyklepie audicę, będzie jak nowa. ..
Powini uwarzaci na siebie
Dlaczego nie ma kamer zamontowanych na sygnalizacji świetlnej w całym mieście. Przecież kamery zarobią na siebie i jeszcze budżet zarobi. Technika się kłania bo baranów nie brakuje.
Słupy i parapety to sa ludzie
"Dlaczego nie ma kamer"- Bo Ci, co prawo stanowią - też często jak barany jeżdżą, dlatego.
Zwykle od 15:30 zaczyna się jakaś masakra na elbląskich ulicach, ciekawe dlaczego?
hehehehe mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, skoro dla ciebie takie skrzyżowanie stanowi wyzwanie, a jakiekolwiek myślenie logiczne/analityczne zapewne wyzwanie nieprzeskoczenia hehehehe - wypad do komunikacji miejskiej
Kałdi
@hehehe - niestety skrzyżowania w Elblągu są tak projektowane, że potrzeba i analiz, i myślenia dalece strategicznego zamiast stworzyć drogi jasne i czytelne a przy tym bezpieczne, urzędnicy nie potrafią stworzyć bezpiecznej przestrzeni dla kierowców, pieszych i rowerzystów, tak to jest jak w UM pracują pociotki a nie ludzie którzy znają się na rzeczy
to prawda!!!