UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwykły dzień godz ok 16 jadąc Bema w stronė Łėczyckiej po drugiej stronie korek aż po rondo policzcie sobie ilu kierowcòw z naprzeciwka trzyma telefony przy uchu, prowadząc jednocześnie auto i nie dziecię się że są dzwony na skrzyżowaniach.


Anuluj