Wybrany wątek opinii

A ponoć to kobiety źle prowadzą. ..
Landrynka różowa (2020.08.19)
@Landrynka różowa - Źle prowadzą, źle gotują, są głupsze i mniej wydolne fizycznie. Coś jeszcze?
(2020.08.19)
To dlaczego nie możecie bez nas żyć?
Landrynka różowa (2020.08.19)
@Landrynka różowa - Zbyt zachowawczo, tępo, mało płynnie, oraz mające gdzieś innych kierujących. Pragnę przy tym podkreślić że rzecz jasna nie wszystkie kobiety.
dax (2020.08.20)
Powrót do komentarzy