Wybrany wątek opinii
A ponoć to kobiety źle prowadzą. ..
Do moderacji
Odpowiedz
27
6
@Landrynka różowa - Źle prowadzą, źle gotują, są głupsze i mniej wydolne fizycznie. Coś jeszcze?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To dlaczego nie możecie bez nas żyć?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Landrynka różowa - Zbyt zachowawczo, tępo, mało płynnie, oraz mające gdzieś innych kierujących. Pragnę przy tym podkreślić że rzecz jasna nie wszystkie kobiety.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0