UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hehehehe mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, skoro dla ciebie takie skrzyżowanie stanowi wyzwanie, a jakiekolwiek myślenie logiczne/analityczne zapewne wyzwanie nieprzeskoczenia hehehehe - wypad do komunikacji miejskiej
hehehe