UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hehehehe mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, skoro dla ciebie takie skrzyżowanie stanowi wyzwanie, a jakiekolwiek myślenie logiczne/analityczne zapewne wyzwanie nieprzeskoczenia hehehehe - wypad do komunikacji miejskiej

hehehe

Anuluj