UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie ma kamer zamontowanych na sygnalizacji świetlnej w całym mieście. Przecież kamery zarobią na siebie i jeszcze budżet zarobi. Technika się kłania bo baranów nie brakuje.
Dlaczego nie ma kamer zamontowanych na sygnalizacji świetlnej w całym mieście. Przecież kamery zarobią na siebie i jeszcze budżet zarobi. Technika się kłania bo baranów nie brakuje.