UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma kamer zamontowanych na sygnalizacji świetlnej w całym mieście. Przecież kamery zarobią na siebie i jeszcze budżet zarobi. Technika się kłania bo baranów nie brakuje.


Anuluj