UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hehehehe mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, skoro dla ciebie takie skrzyżowanie stanowi wyzwanie, a jakiekolwiek myślenie logiczne/analityczne zapewne wyzwanie nieprzeskoczenia hehehehe - wypad do komunikacji miejskiej

hehehe