UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@hehehe - niestety skrzyżowania w Elblągu są tak projektowane, że potrzeba i analiz, i myślenia dalece strategicznego zamiast stworzyć drogi jasne i czytelne a przy tym bezpieczne, urzędnicy nie potrafią stworzyć bezpiecznej przestrzeni dla kierowców, pieszych i rowerzystów, tak to jest jak w UM pracują pociotki a nie ludzie którzy znają się na rzeczy