UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hehehe - niestety skrzyżowania w Elblągu są tak projektowane, że potrzeba i analiz, i myślenia dalece strategicznego zamiast stworzyć drogi jasne i czytelne a przy tym bezpieczne, urzędnicy nie potrafią stworzyć bezpiecznej przestrzeni dla kierowców, pieszych i rowerzystów, tak to jest jak w UM pracują pociotki a nie ludzie którzy znają się na rzeczy