75
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@CH - jak będziesz stary, to będziesz pisał, dokładnie odwrotnie, no nie.
(2020.08.19)
Mnie tu coś nie pasuje. Audi uderzone od strony pasażera więc nie mogło jechać od bema a nissan od nitschmana jedynie jeżeli audi jechało w kierunku bema zarówno od sadu jak i traugutta mogło być tak uderzone.
jtjtrjrtj (2020.08.19)

info

2  
  2
@Mietek22 - Kogo myli? Strzelba to warunkowe pozwolenie ba przejazd gdy kierowca upewnia się ze moze przejechać, gdy droga jest wolna. Mietek ty lepiej jedz autobusem.
To pisze ja (2020.08.19)
Ja myślę że niedługo zobaczymy rozbitego FORDA FIESTĘ koloru zielonego którym jeździ jakaś znerwicowana paniusia. Lub z\abiorą jej prawo jazdy bo to co wyczynia na drogach to tylko prawko zabrać bo nic innego tak nerwowej kobiecie za kierownicą nie pomoże.
(2020.08.19)
Przy szkole muzycznej (a nie pod szkołą. .. )
JiL (2020.08.19)

info

5  
  0
ronda sa bezpieczniejsze a tak walneli zkrzyzowanie, brakuje tam jeszcze tunelu podziemnego i lini metra
(2020.08.19)

info

1  
  0
@mm263 - Rozumowanie urzędników w Miasto Elbląg hehe co za dno!
(2020.08.19)
@Mietek22 - Tak To skrzyżowanie jest beznadziejnie oznaczone A urzędnicy rączki umywają bo przecież ich zdaniem kierowcy to idioci a urzędnicy są jak słupy na drodze bezmyślni
(2020.08.19)
ktoś to skrzyżowanie zaprojektował, powinno być bezpieczne - pod warunkiem stosowania się do przepisów RD problem w tym że nie zawsze każdy się do nich stosuje
(2020.08.19)

info

2  
  0
Ile jeszcze wypadków musi się wydarzyć żeby urzędnicy zaczęli myśleć i prawidłowo oznaczać skrzyżowania i ronda? Nikt w UM nie ponosi za to odpowiedzialności a powinien Policja też tylko mandaty wlepia zamiast zabrać się za jakąś uczciwą robotę
(2020.08.19)

info

4  
  2