UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ronda sa bezpieczniejsze a tak walneli zkrzyzowanie, brakuje tam jeszcze tunelu podziemnego i lini metra
ronda sa bezpieczniejsze a tak walneli zkrzyzowanie, brakuje tam jeszcze tunelu podziemnego i lini metra