UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile jeszcze wypadków musi się wydarzyć żeby urzędnicy zaczęli myśleć i prawidłowo oznaczać skrzyżowania i ronda? Nikt w UM nie ponosi za to odpowiedzialności a powinien Policja też tylko mandaty wlepia zamiast zabrać się za jakąś uczciwą robotę