UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile jeszcze wypadków musi się wydarzyć żeby urzędnicy zaczęli myśleć i prawidłowo oznaczać skrzyżowania i ronda? Nikt w UM nie ponosi za to odpowiedzialności a powinien Policja też tylko mandaty wlepia zamiast zabrać się za jakąś uczciwą robotę


Anuluj