75
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto strzela łapki w dół - urzędnicy - do zwolnienia, bo nudzą się w pracy
(2020.08.19)
O juz widze kom powyzej, wina skrzyzowania, drzewa, pieszegoo, rowerzysty. Nigdy kierowcy no chyba ze w bmw
(2020.08.19)

info

16  
  1
@JUrek. - Normą dla niektórych jest też przechodzenie przez przejście na czerwonym.
(2020.08.19)
Mietek już nic głupszego nie mogłeś napisać - mam nadzieję ze ty z takim podejściem jesteś TYLKO pasażerem komunikacji miejskiej by nie doprowadzić kogoś do kalectwa lub śmierci.
(2020.08.19)

info

2  
  1
@505 512 798 - Spóźniłem się kolego. .. .. !
Siwy spod Shella (2020.08.19)
Najgorsi kierowcy. .starsi ludzie. .. dziadkowie itd. .. powinni byc podwójnie badani, a po jakims czasie (stażu )ponownie czy sa w stanie nadal jezdzic. Ale jeb. .. iecie bylo
CH (2020.08.19)
@Obserwator incognito - Tak! Poproszę nagranie
CH (2020.08.19)
Chyba dla tych jest niezrozumiała, którzy prawo jazdy kupili na bazarze.
mm263 (2020.08.19)
zabrac dziadowi prawo jazdy dozywotnio!!!!
(2020.08.19)

info

3  
  8
@Mietek22 - To prawda. Ta strzałka myli kierowcę. Ktoś źle rozwiązał to oświetlenie!
Ropuch (2020.08.19)