A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto strzela łapki w dół - urzędnicy - do zwolnienia, bo nudzą się w pracy
O juz widze kom powyzej, wina skrzyzowania, drzewa, pieszegoo, rowerzysty. Nigdy kierowcy no chyba ze w bmw
@JUrek. - Normą dla niektórych jest też przechodzenie przez przejście na czerwonym.
Mietek już nic głupszego nie mogłeś napisać - mam nadzieję ze ty z takim podejściem jesteś TYLKO pasażerem komunikacji miejskiej by nie doprowadzić kogoś do kalectwa lub śmierci.
@505 512 798 - Spóźniłem się kolego. .. .. !
Najgorsi kierowcy. .starsi ludzie. .. dziadkowie itd. .. powinni byc podwójnie badani, a po jakims czasie (stażu )ponownie czy sa w stanie nadal jezdzic. Ale jeb. .. iecie bylo
@Obserwator incognito - Tak! Poproszę nagranie
Chyba dla tych jest niezrozumiała, którzy prawo jazdy kupili na bazarze.
zabrac dziadowi prawo jazdy dozywotnio!!!!
@Mietek22 - To prawda. Ta strzałka myli kierowcę. Ktoś źle rozwiązał to oświetlenie!