UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja myślę że niedługo zobaczymy rozbitego FORDA FIESTĘ koloru zielonego którym jeździ jakaś znerwicowana paniusia. Lub z\abiorą jej prawo jazdy bo to co wyczynia na drogach to tylko prawko zabrać bo nic innego tak nerwowej kobiecie za kierownicą nie pomoże.