UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mietek22 - Tak To skrzyżowanie jest beznadziejnie oznaczone A urzędnicy rączki umywają bo przecież ich zdaniem kierowcy to idioci a urzędnicy są jak słupy na drodze bezmyślni
@Mietek22 - Tak To skrzyżowanie jest beznadziejnie oznaczone A urzędnicy rączki umywają bo przecież ich zdaniem kierowcy to idioci a urzędnicy są jak słupy na drodze bezmyślni