UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mietek22 - Tak To skrzyżowanie jest beznadziejnie oznaczone A urzędnicy rączki umywają bo przecież ich zdaniem kierowcy to idioci a urzędnicy są jak słupy na drodze bezmyślni


Anuluj