UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ile jeszcze wypadków musi się wydarzyć żeby urzędnicy zaczęli myśleć i prawidłowo oznaczać skrzyżowania i ronda? Nikt w UM nie ponosi za to odpowiedzialności a powinien Policja też tylko mandaty wlepia zamiast zabrać się za jakąś uczciwą robotę