Zderzenie nissana z audi pod szkołą muzyczną

75
19.08.2020
Zderzenie nissana z audi pod szkołą muzyczną
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (19 sierpnia) około godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Grota-Roweckiego doszło do zderzenia nissana z audi. Pasażerka nissana została zabrana do szpitala. Po bocznym uderzeniu audi prawie przewróciło się na dach. Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu. Zobacz więcej zdjęć.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 51-letni mężczyzna kierujący audi jadąc od ul. Nitschmanna wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Audi zostało uderzono w prawy bok, przez 50-letnią kobietę kierującą nissanem, poruszającą się od strony ul. Bema. Siła uderzenia była na tyle duża, że audi przewróciło się na lewy bok i o mały włos dachowało. Ostatecznie pojazd zatrzymał się na kołach.
   Na miejsce zdarzenia wezwano policję, pogotowie i straż pożarną. Pasażerka jadąca nissanem została zabrana do szpitala. Skrzyżowanie ul. Traugutta z ul. Grota-Roweckiego jest częściowo zablokowane i występują tam utrudnienia w ruchu. Policjanci badają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jazda na czerwonym jest normą w Elblągu - dlaczego - poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu są samochody na eko-groszek.
JUrek. (2020.08.19)
A ponoć to kobiety źle prowadzą. ..
Landrynka różowa (2020.08.19)
Tam strzałka w praw myli kierowców jeden skręca w prawo a drogi jedzie na wprost.
Mietek22 (2020.08.19)
Powodzenia
(2020.08.19)

info

1  
  1
@Mietek22 - Myli? Tych co coś takiego ’myli’ powinni się przesiąść do autobusów i tramwajów
(2020.08.19)
@JUrek. - cytując Ciebie "poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu"- Całkowicie zgadzam się z tą tezą, policja elbląska nie spełnia naszych oczekiwań, niestety !
ziulek (2020.08.19)
Dodajcie nagranie z monitoringu tak jak z wypadku skody 19 letniego rajdowca
Obserwator incognito (2020.08.19)
Ludzie a co Policja ma stać na każdym skrzyżowaniu i obserwować kto wjedzie na czerwonym świetle ???!!!! Włączcie myślenie !!! Przepisy ruchu drogowego są od tego żeby je respektować i tyle w temacie !!! Życzę zdrowia poszkodowanej.
Polak były mieszkaniec (2020.08.19)
Kolejna gówniana organizacja na skrzyżowaniu Brawo UM
(2020.08.19)
Chętnie kupię audi.
505 512 798 (2020.08.19)