UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jazda na czerwonym jest normą w Elblągu - dlaczego - poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu są samochody na eko-groszek.
JUrek.
jazda na czerwonym jest normą w Elblągu - dlaczego - poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu są samochody na eko-groszek.
JUrek.