UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jazda na czerwonym jest normą w Elblągu - dlaczego - poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu są samochody na eko-groszek.

JUrek.

Anuluj