Wybrany wątek opinii

jazda na czerwonym jest normą w Elblągu - dlaczego - poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu są samochody na eko-groszek.
JUrek. (2020.08.19)
@JUrek. - cytując Ciebie "poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu"- Całkowicie zgadzam się z tą tezą, policja elbląska nie spełnia naszych oczekiwań, niestety !
ziulek (2020.08.19)
@JUrek. - Normą dla niektórych jest też przechodzenie przez przejście na czerwonym.
(2020.08.19)
Powrót do komentarzy