Wybrany wątek opinii
jazda na czerwonym jest normą w Elblągu - dlaczego - poczucie bezkarności i brak działań policji.
Normą w Elblągu są samochody na eko-groszek.
Do moderacji
Odpowiedz
37
9
@JUrek. - cytując Ciebie "poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu"- Całkowicie zgadzam się z tą tezą, policja elbląska nie spełnia naszych oczekiwań, niestety !
Do moderacji
Odpowiedz
20
6
@JUrek. - Normą dla niektórych jest też przechodzenie przez przejście na czerwonym.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1