UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie a co Policja ma stać na każdym skrzyżowaniu i obserwować kto wjedzie na czerwonym świetle ???!!!! Włączcie myślenie !!! Przepisy ruchu drogowego są od tego żeby je respektować i tyle w temacie !!! Życzę zdrowia poszkodowanej.
Polak były mieszkaniec