UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@JUrek. - cytując Ciebie "poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu"- Całkowicie zgadzam się z tą tezą, policja elbląska nie spełnia naszych oczekiwań, niestety !

ziulek

Anuluj