UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@JUrek. - cytując Ciebie "poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu"- Całkowicie zgadzam się z tą tezą, policja elbląska nie spełnia naszych oczekiwań, niestety !
ziulek
@JUrek. - cytując Ciebie "poczucie bezkarności i brak działań policji. Normą w Elblągu"- Całkowicie zgadzam się z tą tezą, policja elbląska nie spełnia naszych oczekiwań, niestety !
ziulek