UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie a co Policja ma stać na każdym skrzyżowaniu i obserwować kto wjedzie na czerwonym świetle ???!!!! Włączcie myślenie !!! Przepisy ruchu drogowego są od tego żeby je respektować i tyle w temacie !!! Życzę zdrowia poszkodowanej.
Polak były mieszkaniec