UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie a co Policja ma stać na każdym skrzyżowaniu i obserwować kto wjedzie na czerwonym świetle ???!!!! Włączcie myślenie !!! Przepisy ruchu drogowego są od tego żeby je respektować i tyle w temacie !!! Życzę zdrowia poszkodowanej.

Polak były mieszkaniec

Anuluj