55
14.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Muchozol - 90 procent ludzi to sloiki ich rodzice czesto ze wsi. Kiedys gospodarze ale tu z okolic wszystko osadnicy ze wschodnich krancow polski. Z parcelantow. Po niemcach mieszkania zbk i domy na wsi. przeciez do konca wojny tu niemce mieszkali.
(2020.08.15)
@pilots - Ciekawe kto spowodowal.
(2020.08.15)
W Polsce niestety trzeba wprowadzić pomiary prędkości automatyczne między każdymi węzłami aby ludzie jechali 120 i nie więcej na ekspresówce.
impet (2020.08.15)

info

6  
  1
Wielki szacunek i podziękowania dla świadków zdarzenia którzy udzielali pomocy poszkodowanym przed przybyciem służb ratowniczych
Semper paratus (2020.08.15)
Módlcie się wszyscy miejcie relacje z Bogiem, bo nie znacie dnia ani godziny tak ludzie żyją i jeżdżą na maxa brawura, a tu nagle śmierć przychodzi i gdzie się znajdziesz ? jak żyłeś bez Boga ?. Wszyscy codziennie przybliżamy się do wieczności co zrobić takie życie. Jak kobieta była nowo narodzona chrześcijanka to teraz jest szczęśliwa z Bogiem, a dziecko idzie do Boga, bo nie wie co to grzech. Niestety wszyscy kiedyś odejdziemy jedni do Królestwa, a inni do wiecznej kaźni i nie ma co tu dywagować, bo to każdego może spotkać i tych którzy plują i oczerniają dziś ludzi, a tacy u Boga miejsca nie znajdą.
(2020.08.15)
"bo nie znacie dnia ani godziny"- A moze po prostu bardziej uważajcie i niech każdy do tego przyłoży.
(2020.08.15)
Moi kuzynowie tez niby gdanszczanie a urodzili sie na wiosce. wyzej sraja niz nosa maja po tym ich poznac. jhaha a zreszta wszyscy polacy to jedna rodzina. Pamietajcie o tym.
(2020.08.15)

info

1  
  0
@EEEtam - Jezdza jakby mieli 7 zyc. a tak nie jest szkoda mi tylko niewinnych ludzi.
(2020.08.15)
@Wojcio90 - Czy warszawa czy gdansk czy elblag czy olsztyn. czy wioska opamietajcie sie. Jedzcie z pomoca glowy. nie gadajcie przez komorke. Dzieci szkoda tylko ich. Kto zawinil chce wiedziec. Napiszcie. Powoli ludzie powoli. Auto to tylko maszyna zawsze moze cos nie zadzialac.
(2020.08.15)
od tego jest droga żeby jeździć jak ktoś wyprzedza zestaw ciężarowy jadący 90 km/h i wciska się na lewy pas pod maskę auta jadącego 140 km/h to gdzie ma rozum
(2020.08.15)

info

3  
  0