UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Módlcie się wszyscy miejcie relacje z Bogiem, bo nie znacie dnia ani godziny tak ludzie żyją i jeżdżą na maxa brawura, a tu nagle śmierć przychodzi i gdzie się znajdziesz ? jak żyłeś bez Boga ?. Wszyscy codziennie przybliżamy się do wieczności co zrobić takie życie. Jak kobieta była nowo narodzona chrześcijanka to teraz jest szczęśliwa z Bogiem, a dziecko idzie do Boga, bo nie wie co to grzech. Niestety wszyscy kiedyś odejdziemy jedni do Królestwa, a inni do wiecznej kaźni i nie ma co tu dywagować, bo to każdego może spotkać i tych którzy plują i oczerniają dziś ludzi, a tacy u Boga miejsca nie znajdą.