UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moi kuzynowie tez niby gdanszczanie a urodzili sie na wiosce. wyzej sraja niz nosa maja po tym ich poznac. jhaha a zreszta wszyscy polacy to jedna rodzina. Pamietajcie o tym.


Anuluj