55
14.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wojcio90 - Brawo kazdy moze skomentowac brawure.
(2020.08.14)
Frombork wiesz gdzie jest mam nadzieje
sdkfjsdvd (2020.08.14)
@sdkfjsdvd - To akurat po części ma znaczenie bo kierowcy z Warszawy zupełnie nie wiedzą czym jest kultura na drodze. Wręcz przeciwnie myślą że są królami dróg.
Wojcio90 (2020.08.14)
Dzis na obwodnicy trojmiasta byly duze korki a pozniej jak ktos sie wyrwal to chcial nadrobic czas i jest skutek, a kolejna sprawa to telefony, widac jak w lapach trzymaja a auto sie samo prowadzi
haij (2020.08.14)

info

8  
  0
Ta droga S7 i jej podobne to jest dramat. Loteria czy dojedziesz cało czy nie. Sama droga jest oczywiście ok ale to co na niej wyczyniają kierowcy. I nie ma tu reguły czy starszy kierowca czy młodszy, kobieta czy facet, warszafka czy nebraska. Ryzykanci, można nawet powiedzieć przestępcy drogowi. Kto normalny jedzie 200km/h i spycha innych z drogi? Później płacz.
EEEtam (2020.08.14)
Do szpitala trafił kierowca, który spowodował wypadek oraz ojciec z 11-letnia córką. Mimo pomocy medycznej nie udało się uratować matki i chłopca w wieku 7 lat.
(2020.08.14)
@BoTak! - A masło potaniało.
rolnik (2020.08.15)
Media nie wiedza kto spowodowal wypadek.
(2020.08.15)
Wczoraj baba stala sluchajcie na srodku ulicy -boczna od malborskiej. nie mozna bylo ominac. A jak trabnelam to zdziwiona byla ze cos nie tak niby. no szok. drugi gosc z grunwaldzkiej wjechal w boczna i stanal prawie od razu przed apteka ani kierunku w dodatku na srodku druvi dziadek widzac tego goscia w zaparte dalej jechal nie baczac na warunki. Dalam klakson nawet dziadek nie ruszyl. Otyly gosc bialym autem. Wlaczyl awaryjne czekal na babcie.
(2020.08.15)
Wiekszosc pochodzi z e wsi rodzice na ssi sie rodzili. Sloiki to 80 procent nawet 90.Spytajcie rodzicow.
(2020.08.15)