Wybrany wątek opinii
Poziom komentarzy niesamowity. Pochodzą zapewne od ludzi, którzy są asami kierownicy, a za takich uważa się 85% polskich kierowców. .. Szkoda dwóch istnień ludzkich. .. Jeszcze parę godzin temu mieli marzenia, cele, pragnienia, bliskich. ..
Do moderacji
Odpowiedz
57
8
@pilots - .. .i zdecydowanie brak wyobraźni, za ciężką nogę a może i podbity dowód rejestracyjny, za kostkę masła. Szkoda to jak krowa w pole wejdzie. A żal jedynie tych którzy nie zawinili. Sprawcy, o ile jest ofiarą śmiertelną, niech mu ziemia lekką będzie, przynajmniej już więcej krzywdy nikomu nie uczyni.
Do moderacji
Odpowiedz
18
7
@BoTak! - A jeśli to był zawał za kierownicą. Oceniać zza klawiatury jest niezwykle łatwo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@BoTak! - bo jesteś nieudacznikiem
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
Frombork wiesz gdzie jest mam nadzieje
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@BoTak! - A masło potaniało.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@pilots - Ciekawe kto spowodowal.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1