UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Polsce niestety trzeba wprowadzić pomiary prędkości automatyczne między każdymi węzłami aby ludzie jechali 120 i nie więcej na ekspresówce.
impet
W Polsce niestety trzeba wprowadzić pomiary prędkości automatyczne między każdymi węzłami aby ludzie jechali 120 i nie więcej na ekspresówce.
impet