UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Polsce niestety trzeba wprowadzić pomiary prędkości automatyczne między każdymi węzłami aby ludzie jechali 120 i nie więcej na ekspresówce.

impet

Anuluj