A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy policję możemy ogladać tylko, gdy zdarza się wypadek, zero prewencji, Miedzy elblagiem a gdanskiem powinni STAC, przynajmniej w dwoch miejscach. Znajomy regularnie jezdzący na Niemcy przez Chojnice, Wałcz, Kołbaskowo w 9 na 10 przypadkach pierwszą policję widzi w niemczech, na granicy. System nierobstwa polskiej policji wola o pomstę. Stąd efekt tylu zabitych i rannych. Ale wladzy to nie obchodzi.
@Semper paratus - Dostałem łapkę w dół. .. Wow czyli co jak ktoś umiera w wypadku to trzeba tylko patrzeć i focie na FB robić. .. ?!?
gdzie była grupa speed ? ganiała się z najszybszymi ? A tu wypadek i ich nie ma.
Jeśli mrugając światłami dajesz znać jadącemu z naprzeciwka że "stoją"- wiedz, że pomagasz potencjalnemu mordercy.
Jeden drugiemu dowala. Ludzie ogarnijcie się wreszcie. Po jaką cholerę te głupie komentarze. Licytujecie się, który lepszy?
Najcenniejsze na świecie życie zostało stracone!!!!!