55
14.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy policję możemy ogladać tylko, gdy zdarza się wypadek, zero prewencji, Miedzy elblagiem a gdanskiem powinni STAC, przynajmniej w dwoch miejscach. Znajomy regularnie jezdzący na Niemcy przez Chojnice, Wałcz, Kołbaskowo w 9 na 10 przypadkach pierwszą policję widzi w niemczech, na granicy. System nierobstwa polskiej policji wola o pomstę. Stąd efekt tylu zabitych i rannych. Ale wladzy to nie obchodzi.
(2020.08.15)

info

4  
  1
@Semper paratus - Dostałem łapkę w dół. .. Wow czyli co jak ktoś umiera w wypadku to trzeba tylko patrzeć i focie na FB robić. .. ?!?
Semper paratus (2020.08.15)
gdzie była grupa speed ? ganiała się z najszybszymi ? A tu wypadek i ich nie ma.
(2020.08.15)

info

1  
  1
Jeśli mrugając światłami dajesz znać jadącemu z naprzeciwka że "stoją"- wiedz, że pomagasz potencjalnemu mordercy.
Iwę (2020.08.17)

info

0  
  0
Jeden drugiemu dowala. Ludzie ogarnijcie się wreszcie. Po jaką cholerę te głupie komentarze. Licytujecie się, który lepszy? Najcenniejsze na świecie życie zostało stracone!!!!!
(2020.08.18)

info

0  
  0