UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Muchozol - 90 procent ludzi to sloiki ich rodzice czesto ze wsi. Kiedys gospodarze ale tu z okolic wszystko osadnicy ze wschodnich krancow polski. Z parcelantow. Po niemcach mieszkania zbk i domy na wsi. przeciez do konca wojny tu niemce mieszkali.