Wybrany wątek opinii
Wojcio90 O Warszawie to się tobie nawet nie śniło
Do moderacji
Odpowiedz
7
71
Śmieszny słoiku jesteś
Do moderacji
Odpowiedz
24
9
Po wojnie to nie wwarszawiak tylko przyjezdny. sloik
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Muchozol - Tak wielki warszfiak się znalazł, pajacujecie na drogach i tyle w temacie smutny gościu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Wiekszosc pochodzi z e wsi rodzice na ssi sie rodzili. Sloiki to 80 procent nawet 90.Spytajcie rodzicow.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Muchozol - 90 procent ludzi to sloiki ich rodzice czesto ze wsi. Kiedys gospodarze ale tu z okolic wszystko osadnicy ze wschodnich krancow polski. Z parcelantow. Po niemcach mieszkania zbk i domy na wsi. przeciez do konca wojny tu niemce mieszkali.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1