Wybrany wątek opinii

Wojcio90 O Warszawie to się tobie nawet nie śniło
(2020.08.14)
Śmieszny słoiku jesteś
Muchozol (2020.08.14)
Po wojnie to nie wwarszawiak tylko przyjezdny. sloik
(2020.08.14)
@Muchozol - Tak wielki warszfiak się znalazł, pajacujecie na drogach i tyle w temacie smutny gościu.
(2020.08.14)
Wiekszosc pochodzi z e wsi rodzice na ssi sie rodzili. Sloiki to 80 procent nawet 90.Spytajcie rodzicow.
(2020.08.15)
@Muchozol - 90 procent ludzi to sloiki ich rodzice czesto ze wsi. Kiedys gospodarze ale tu z okolic wszystko osadnicy ze wschodnich krancow polski. Z parcelantow. Po niemcach mieszkania zbk i domy na wsi. przeciez do konca wojny tu niemce mieszkali.
(2020.08.15)
Powrót do komentarzy