A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elblągi jeśli analfabeto
NIGDY NIE SIEDZE W AUCIE jeśli zjeżdżam na pobocze. Nie wiem co było przyczyną, czy któreś z aut uległo awarii. .. .? Jeśli macie sytuację że musicie zjechac na pobocze niech każdy wysiądzie z auta od strony barierki i stanie za barierka. Nie siedźcie w aucie bo nigdy nie wiecie czy ktoś w was nie wjedzie.
Tragedia straszna, szkoda kobiety i dziecka, współczuję ojcu i dziewczynce, bo w ciągu chwili stracili bliskich; (
@BoTak! - A jeśli to był zawał za kierownicą. Oceniać zza klawiatury jest niezwykle łatwo.
Po pierwsze nie zderzyły się trzy samochody bo dwa stały na pasie nieprzeznaczonym do zatrzymywania się i wpadł na nie rozpędzony samochód. Po drugie niestety Polacy urządzają sobie postoje na drogach szybkiego ruchu czego robić nie wolno. A jeśli coś z autem to wysiadasz i za barierki z dala od auta. To nie pierwszy taki wypadek.
człowiek człowiekowi wilkiem, kondolencje dla rodziny
@Wojcio90 - nie wiesz nie znasz sie nie masz dokładnych informacji na temat zdarzenia to sie nie udzielaj
@qkljdlk - Napisałem ogólnie o tym co się dzieje na drogach. Nikogo nie obwiniam w tym wypadku. A napisać swoje zdanie moge, a ty jesteś ostania osoba która mogłaby mi tego zabronić.
@Muchozol - Tak wielki warszfiak się znalazł, pajacujecie na drogach i tyle w temacie smutny gościu.
@Wojcio90 - ja ci nic nie zabraniam tylko nie oceniajmy z góry bo to naprawde poważna sytuacja poprostu nie wypisujmy głupot ze to Warszawka Czy elbląg bo to nie ma znaczenia.
@BoTak! - bo jesteś nieudacznikiem