UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wojcio90 - ja ci nic nie zabraniam tylko nie oceniajmy z góry bo to naprawde poważna sytuacja poprostu nie wypisujmy głupot ze to Warszawka Czy elbląg bo to nie ma znaczenia.
sdkfjsdvd
@Wojcio90 - ja ci nic nie zabraniam tylko nie oceniajmy z góry bo to naprawde poważna sytuacja poprostu nie wypisujmy głupot ze to Warszawka Czy elbląg bo to nie ma znaczenia.
sdkfjsdvd