UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wojcio90 - ja ci nic nie zabraniam tylko nie oceniajmy z góry bo to naprawde poważna sytuacja poprostu nie wypisujmy głupot ze to Warszawka Czy elbląg bo to nie ma znaczenia.

sdkfjsdvd

Anuluj