UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

NIGDY NIE SIEDZE W AUCIE jeśli zjeżdżam na pobocze. Nie wiem co było przyczyną, czy któreś z aut uległo awarii. .. .? Jeśli macie sytuację że musicie zjechac na pobocze niech każdy wysiądzie z auta od strony barierki i stanie za barierka. Nie siedźcie w aucie bo nigdy nie wiecie czy ktoś w was nie wjedzie. Tragedia straszna, szkoda kobiety i dziecka, współczuję ojcu i dziewczynce, bo w ciągu chwili stracili bliskich; (

Tom.45.

Anuluj