UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@qkljdlk - Napisałem ogólnie o tym co się dzieje na drogach. Nikogo nie obwiniam w tym wypadku. A napisać swoje zdanie moge, a ty jesteś ostania osoba która mogłaby mi tego zabronić.
Wojcio90
@qkljdlk - Napisałem ogólnie o tym co się dzieje na drogach. Nikogo nie obwiniam w tym wypadku. A napisać swoje zdanie moge, a ty jesteś ostania osoba która mogłaby mi tego zabronić.
Wojcio90