UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@qkljdlk - Napisałem ogólnie o tym co się dzieje na drogach. Nikogo nie obwiniam w tym wypadku. A napisać swoje zdanie moge, a ty jesteś ostania osoba która mogłaby mi tego zabronić.

Wojcio90

Anuluj