UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po pierwsze nie zderzyły się trzy samochody bo dwa stały na pasie nieprzeznaczonym do zatrzymywania się i wpadł na nie rozpędzony samochód. Po drugie niestety Polacy urządzają sobie postoje na drogach szybkiego ruchu czego robić nie wolno. A jeśli coś z autem to wysiadasz i za barierki z dala od auta. To nie pierwszy taki wypadek.