UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po pierwsze nie zderzyły się trzy samochody bo dwa stały na pasie nieprzeznaczonym do zatrzymywania się i wpadł na nie rozpędzony samochód. Po drugie niestety Polacy urządzają sobie postoje na drogach szybkiego ruchu czego robić nie wolno. A jeśli coś z autem to wysiadasz i za barierki z dala od auta. To nie pierwszy taki wypadek.