55
14.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wojcio90 - prośba; nie komentujcie!!!tam zginęlo 7-io letnie dziecko. zostawcie to do wyjaśnienia!!!oskarżanie kogokolwiek, głupie dociekania itd. daajcie spokój!!!!!
(2020.08.14)
@....., - Nam brakuje edukacji o zachowaniu odpowiednich odległości, zasady 3 sekund
(2020.08.14)
Szkoda ludzi i rozpaczy ich rodzin. Nie bede komentowal wpisow - nie warto.
(2020.08.14)

info

8  
  0
Na starej 7 ginęli ludzie przez prędkość, brawurę, alkohol na nowej S7 giną ludzie z tych samych powodów, myślę że tylko drastyczne podniesienie kwot mandatów uspokoi polaków za kółkiem powinny być adekwatne do zarobków, powiedzmy 1/4 wypłaty a po spowodowaniu wypadku pod wpływem % odebranie pojazdu i przez 5 lat comiesięczna wpłata na rzecz fundacji wspierających ofiary wypadków i myślę że już w następnym pokoleniu kierowcy będą jeździć jak w Skandynawii czy w krajach Beneluksu. a wiadomo za recydywę więzienie
JiL (2020.08.14)

info

12  
  2
Zasuwaja jak szaleni. I potem dramat. Omijaja pokazuja srodkowy palec i potem placz. Zwolnijcie nie zabijajcie niewinnych ludzi glupki.
(2020.08.14)

info

7  
  1
Wariactwo na tej 7S, wszystkim się spieszy, przejeżdżałam, widziałam, to straszna tragedia,
emerytka (2020.08.14)

info

6  
  0
@....., - Babka mijala mnie i pokazala srodkowy palec. tak to sie konczy a czyja byla wina????
(2020.08.14)
Raczej prędkość podzielona na pół i masz bezpieczną odległość w metrach. Np jedziesz 100 km/h, odległość 50 m.
(2020.08.14)
@Wojcio90 - No i wroca.
(2020.08.14)
Po wojnie to nie wwarszawiak tylko przyjezdny. sloik
(2020.08.14)