24
09.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co ma do tego UM Elbląg.
(2020.08.09)
Byłem tam niedawno. BRÓD i SMRÓD. Czy to jakiś naprawdę wielki problem i koszty zagospodarować to miejsce na wzór podobnych choćby w Pasłęku, czy Fromborku? Nie potrzeba cudów. Porobić ścieżki spacerowe, trasy rowerowe, ustawić ławki, kosze na śmieci itp. Kiedyś były wiaty i pomost ale UM zlikwidował. Świadczy to o gospodarzu. Jaki pan taki kram.
(2020.08.09)

info

2  
  1
gdzie jest ania do. .. ..
(2020.08.09)

info

0  
  0
Generalnie trasa przez las drogą asfaltową z Krasnego Lasu do Jagodnika jest bezpieczna choć czasami jeżdżą tamtędy samochody. Niestety jakiś deb. il zawsze się znajdzie i o mało mnie nie rozjechał wozem ciężarowym z szambiarką. Cham i prostak.
Wrr (2020.08.09)
Kiedyś to miejsce to nad Jeziorem Martwym nazywane było Smoczą Doliną. Same smoki natomiast były zupełnie inne i każdy z nich spełniał dodatkowo funkcję zadaszenia nad stolikami i ławkami. Wglądało to jak jak wywrócone do góry dnem drewniane łodzie rybackie. Do nich przymocowane były nogi oraz głowy smocze. Można było znaleźć tam cień i schować się przed deszczem. Dodatkowo było tam coś na kształt mini amfiteatru, palenisko oraz wiata z kominkiem. Całość na pięknej polanie w centrum której leżał wielki głaz. Swego czasu była też piaszczysta plaża i było naprawdę miło. Piękne miejsce z dużym potencjałem. Aż pewnego dnia przyszli "LUDZIE"tacy którzy mówią że w Elblągu to syf i nic nie ma i wszystko sukcesywnie zniszczyli. Odnowiono wiatę i smoki oraz niestety w miejsce plaży zbudowano drewniany pomost. Potem znowu przyszli "LUDZIE"którzy przy pomocy pomostu upiekli swoje kiełbaski i na znak że było fajnie zostawili śmieci i potłuczone butelki. Dziś Ci sami ludzie stoją godzinami w korkach nad morze i narzekają. Okoliczni mieszkańcy naprawdę tęsknią za czasami gdy nie było tam "LUDZI"Ps. Może ktoś posiada stare zdjęcia z czasów gdy była to prawdziwa Smocza Dolina. Warto by je pokazać.
(2020.08.09)
@Rowerpower - Właśnie tak
Zielarski (2020.08.10)
Pozdrawiamy Wicie i powiew świeżości Widzicie barany co to jest rekreacja, to dajcie to miastu Czerwony szlak zdemolowalisce to przynajmniej dajcie nam miejsce do kąpania. Wiem Wicia że Twoja żona chodzi z tymi śmiesznymi kijkami ale w tym mieście jest więcej ludzi niż twoi wluczykije
Zielarski (2020.08.10)
Gdzie można przeczytać jaki jest harmonogram wycieczek rowerowych zawsze dowiaduję się z portelu post factum. .
MBKK (2020.08.10)

info

0  
  0
Zdjęcia są bardzo ładne, jak ci się nie podobają to kup sobie kolorową gazetę
AdamGoszcz (2020.08.10)
A moim zdaniem to oprócz tego, że dużo jest ludzi którzy zachowują się karygodnie to, istnieją tam przecież gospodarze tego terenu. Jakiś czas temu czytałem że to Nadleśnictwo zajmuje się porządkowaniem tego miejsca i wtedy wychodziło im to nie nazbyt. Elbląg to nie jest miasto gdzie przykład idzie z góry. Różne służby które to MY opłacamy często sobie folgują więc nie spłaszczajmy tematu do utyskiwania na wandali i turystów śmieciarzy. Wszędzie się śmieci, dotyczy to całej Europy, sęk w tym, że na koniec dnia powinien iść ktoś z dużą miotłą i zamieść to wszystko. Wymagajmy od siebie, wymagajmy od ludzi którzy borą za to pieniądze.
(2020.08.10)

info

1  
  1