UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pozdrawiamy Wicie i powiew świeżości Widzicie barany co to jest rekreacja, to dajcie to miastu Czerwony szlak zdemolowalisce to przynajmniej dajcie nam miejsce do kąpania. Wiem Wicia że Twoja żona chodzi z tymi śmiesznymi kijkami ale w tym mieście jest więcej ludzi niż twoi wluczykije
Zielarski