UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem to oprócz tego, że dużo jest ludzi którzy zachowują się karygodnie to, istnieją tam przecież gospodarze tego terenu. Jakiś czas temu czytałem że to Nadleśnictwo zajmuje się porządkowaniem tego miejsca i wtedy wychodziło im to nie nazbyt. Elbląg to nie jest miasto gdzie przykład idzie z góry. Różne służby które to MY opłacamy często sobie folgują więc nie spłaszczajmy tematu do utyskiwania na wandali i turystów śmieciarzy. Wszędzie się śmieci, dotyczy to całej Europy, sęk w tym, że na koniec dnia powinien iść ktoś z dużą miotłą i zamieść to wszystko. Wymagajmy od siebie, wymagajmy od ludzi którzy borą za to pieniądze.