Wybrany wątek opinii

Proponuję pojechać green velo z bazantarnii Nie słychać żadnych samochodów, trochę zdrowiej wydaje mi się
Zielarski (2020.08.09)
@Zielarski - Słuszna uwaga. Jazda przez ulice gdzie panuje spory ruch to żadna przyjemność.
Gano (2020.08.09)
@Gano - Ale można też jechać lasem przez jagodnik fajne trasy zero aut
Rowerpower (2020.08.09)
@Rowerpower - Właśnie tak
Zielarski (2020.08.10)
Powrót do komentarzy