Wybrany wątek opinii
Proponuję pojechać green velo z bazantarnii Nie słychać żadnych samochodów, trochę zdrowiej wydaje mi się
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Zielarski - Słuszna uwaga. Jazda przez ulice gdzie panuje spory ruch to żadna przyjemność.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Gano - Ale można też jechać lasem przez jagodnik fajne trasy zero aut
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Rowerpower - Właśnie tak
Do moderacji
Odpowiedz
1
0