UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozdrawiamy Wicie i powiew świeżości Widzicie barany co to jest rekreacja, to dajcie to miastu Czerwony szlak zdemolowalisce to przynajmniej dajcie nam miejsce do kąpania. Wiem Wicia że Twoja żona chodzi z tymi śmiesznymi kijkami ale w tym mieście jest więcej ludzi niż twoi wluczykije
Zielarski