UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrawiamy Wicie i powiew świeżości Widzicie barany co to jest rekreacja, to dajcie to miastu Czerwony szlak zdemolowalisce to przynajmniej dajcie nam miejsce do kąpania. Wiem Wicia że Twoja żona chodzi z tymi śmiesznymi kijkami ale w tym mieście jest więcej ludzi niż twoi wluczykije

Zielarski

Anuluj